Vaše vzkazy

 
 
Dagmar Daníčková (12.08.2017 - 20:48)

Přeji krásný dobrý večer. Dnes jsme se vydali na výlet do Ostré a shlédli vaše představení Bajaja. Moc a moc bych Vám chtěla poděkovat za to, co děláte. Tak úžasnou věc jsem dlouho neviděla. Měla jsem oči plné slz smíchu a dojetí. Zanechal jste ve mne krásný pocit, že to s naším světem nebude ještě tak zlé, když existují lidé jako vy. Přeji Vám krásný zbytek léta a ještě jednou díky za ten nádherný pocit, který ještě nyní mám - díky vašemu představení

 
Kozel s rodinou (09.08.2017 - 13:33)

Zdravím vás a děkuji za nádherné srpnové odpoledne v Telči. S našimi dětmi jsme navštívili představení Tři zlaté vlasy. Dětem se moc líbilo a my, papírově už dospělí, jsme byli naprosto u vytržení. Tak úžasnou pozitivní atmosféru jsem na divadle snad nikdy nezažil! Všechny ty rozzářené obličeje kolem a já si najednou uvědomuju, že se taky směju jako dítě a je mi moc krásně.
Moc děkujeme!

 
Alda (07.08.2017 - 08:21)

Díky za přestavení na Festiválku Pod ořechem 2017. Robinson byl excelentní.

 
honza (05.08.2017 - 07:23)

Zdravim vas chodim na vase vystoupeni na akademicke tydny kam jezdite kazde dva roky. Pred vcerejskem ve sneznem jste byl ve vynikajici forme vystoupeni bylo skvele a tak vam dekuji za hezky zazitek take dekuji za to ze do her vkladate hlubsi smysl aby se nad nekterymi vecmi clovek zamyslel. Preji vam pevne zdravi hodne elanu do dalsi umelecke cinosti. Honza

 
Zuzana (01.08.2017 - 14:57)

Dobrý den,
včera jsem vzala rodinu do Telče, hlavně kvůli vašemu představení. Byli jsme na pohádce i na večerním Labyrintu. Jste nám blízký svou otevřeností, upřímností a přemýšlivostí.
Manžel technik oceňuje kreativní a do posledního detailu promyšlenou scénu, já filozofický podtext každého vystoupení a děti legraci a spontánnost.
Včera jste zakončil představení známým indiánským moudrem: "Máme v sobě dva vlky, jednoho hodného, druhého zlého a je jen na nás, kterého krmíme." Přemýšlela jsem po cestě domů, že já bych ráda krmila a ochočila si i toho zlého. Poznala ho a porozuměla mu a pomohla mu najít cestu k sobě.
Když jsme jeli domů přes Pelhřimov, přeběhl nám přes cestu obrovský černý pes. Napadlo mě, že se někomu zaběhl a tak jsme ho chvíli následovali. Pořád před námi utíkal, ale pak se zastavil. Vystoupila jsem z auta a zavolala na něj. Přišel za mnou, podíval se mi do očí a pak odběhl a už jsme ho nenašli. Nebyl to žádný mazel, v očích měl strach, ale zároveň odvahu.
Děkuji vám Víťo, že v lidech probouzíte odvahu a dobrosrdečnost. Vaše vystoupení Labyrint světa a ráj srdce společně s tímto zážitkem ve mě dlouho zůstane.