Vaše vzkazy
Vážený pane Marčíku, moc děkuji za všechna Vaše představení na Třebovickém koláči. Zážitky z nich předčily veškerou hudební produkci. Neustále přemýšlím nad poselstvími, které jste do svých představení vkládal. A musím se přiznat, že hra "O holčičce, která se ještě nenarodila" mě paralelami s mým osobním životem dovedla až k slzám (mě drsného chlapa...). Ať se Vám nadále daří a přeji mnoho fyzického i duševního zdraví po dlouhá léta. Doufám, že se znovu setkáme na nějakém Vašem dalším představení.
Vážený Richarde, moc děkuji.
I za to povídání a vůbec za celou krásnou akci a čas co jsem tam mohl být.
DÍKY BOHU !!!!
Vážený pane divadelníku Víťo, moc děkuji za hluboký zážitek při vašem divadle o třech mystériích v pátek 19.9.2025 na Třebovickém koláči. Budu na Vás rád a dlouho vzpomínat. Ještě jednou moc děkuji za váš úžasný herecký výkon!❤️
Jano, moc děkuji za tvá slova i za to, že jsi přišla na živé divadlo.
Jsem rád, že slyšíš to co všichni neslyší. Přeji vše DOBRÉ. Zavři oči a ucítíš LÁSKU jak na tebe neustále padá. Jako ROSA PŘI SVÍTÁNÍ. Nemůžu se mýlit, protože padá na všechny i na ty co neslyší.
Ahoj Víťa
Milý Víťo,
velice děkuji za dnešní čirou radost i nečekané přesahy, které mě nasytily na mnoho chvil (a tuším, že na ten rozdíl mezi tmou a nocí ještě někdy s povděkem vzpomenu). Se svým tříletým chlapečkem jsem vyrazila na divadélko pro děti tak nějak "jako vždycky" a dostala jsem mnohem víc. Jste boží, fakt!-) Ještě jednou děkuji a přeji dobré dny Vám i všem Vašim blízkým.