Vaše vzkazy

 
 
Kateřina s rodinou (17.07.2021 - 17:24)

Dobrý den, jen náhodou jsme se dozvěděli, že nedaleko naší chalupy v Humpolci bude divadlo pro děti. Plán byl osvěžit deti kulturou a nás zatím kávou. Jaké bylo překvapení, když se z pouhého dopoledního představení stal takový zážitek. Nasmáli jsme se a bavili se úžasně. Děkuji za tak krásně strávený čas!

 
Petra, dcera Zdeňka a Anny (15.07.2021 - 22:38)

Milý Víťo, ráda jsem tě zase viděla, tentokrát ve Frýdku-Místku, většinou musím až do Telče. Bylo to krásné, jako vždy. Nebuď na sebe tak přísný:-) a neomlouvej se pořád. Nemáš za co. Jsi prostě kouzelný. Těším se zase někdy.

 
Martina Kašparová (13.06.2021 - 17:57)

Víťo, právě jsem dorazila domů z představení ve farní zahradě v Třebechovicích pod Orebem. Ač mě koleno bolí ještě trochu více než když jsem tam přišla, nelituju. Představení bylo skvělé, chytré, svižné, vtipné, celkově geniální. Díky, že jsem mohla být jeho součástí. Ráda bych tě pozvala k nám do Třebechovic znovu. Určitě něco vymyslím a ozvu se.

 
Kateřina (02.06.2021 - 11:54)

Milý Víťo,
včera jsme doma náhodou zapnuli TV Noe a jaké milé překvapení bylo, když na programu byla Vaše Sněhurka!! Přestože jsme jí už určitě viděli (myslím, že na konferenci v Brně), byli jsme všichni ohromně nadšení a povzbuzení.. Znovu jsem si uvědomila, že máš opravdu velký dar říkat velké věci tak, že se dotknou srdcí.. Moc díky za Vaši službu, za radost a všechno dobré, co rozdáváte! Moc zdravím i Evičku!
Katka ze Studence

 
Zdeňka (30.05.2021 - 17:47)

Děkuji za dnešní zážitek v Protivíně, přeji hezké dny...