Vaše vzkazy

 
 
Zdenka Plicková (30.03.2018 - 08:30)

Dobrý den, viděla jsem záznam průvodu hrkačů v Č.Budějovicích s bílými maskami. Zajímá mě, kde mají ty masky původ, jaká je to tradice. Na internetu jsem nic nenašla.
Díky za odpověď.

 
ovce Úbislav (29.03.2018 - 00:32)

Za Světlo na Mouřenci.
Děkuju

 
Karolína (27.03.2018 - 12:31)

Dobrý den, Víťo a spol.,
sobotní představení Mystérium světla v Písku nám sice nevyšlo (čtu si tady ohlas od Jiřího Musila), zato jsme se s dětmi vypravili v pondělí 20.3. do kostela do Vodňan. A jsem moc ráda! Děkuji za úžasné představení umocněné atmosférou vodňanského kostela. Děkuji za hluboký velikonoční prožitek!
Požehnané Velikonoce
Karolína

 
Jiří Musil (18.03.2018 - 14:07)

Dobrý den,
moc díky za včerejší vystoupení Mystérium světla v Písku. Teď se o tom zrovna bavíme u rodinného oběda s babičkou a maminkou a všem se nám to moc líbilo. Doufám, že se v Písku zase brzo ukážete. Váš přístup k divadlu ve stylu "srdce na dlani" je ve velmi osvěžující a jsem za Vás moc vděčný. Bůh vám žehnej ve Vaší službě.

S úctou
Jiří Musil

 
Jirka Půlpán (18.02.2018 - 19:23)

Ahoj Víťo,
těšil jsem se, že tě zase po dlouhé době uvidím, měli jsme lístky do Trutnova, kam rádi jezdíme. Bohužel jsem včera skončil v nemocnici se zablokovanymi zády, ale vnučky jely s rodiči a náramnė si to užily. Já jsem si prohlížel fotky z Camino, už po nėkolikáte, láká nás to s manželkou, ale máme staré matky a nemůžeme je tak dlouho nechat samotné. Také jsem sjel všechna tvoje představení, jen "Holčičku,která se ještě nenarodila" a kterou mám nejraději, nemůžu, protože by si tady všichni řekli, co ten dědek brečí. Děkuji osudu, že jsem tě potkal, děkuji za všechny, kterým přinášíš radost a doufám, že se sejdeme v Červeném Kostelci na Mysteriu světla.
Zdraví Jirka a Jája z Pardubic

 
Víťa (19.02.2018 - 20:34)

Krásný večer a nejenom tento. Doufám, že Tě už záda nebolí a že jsi doma. Já se včera v noci vrátil z Trutnova a dnes jsme zkoušeli Mysterium světla a tak až teď večer odpovídám. Jsem nemožný, nechce se mi přes počítače komunikovat, i když vím, že dnes je to běžné a nutné.Tento imaginární, paralelní svět je někdy skutečnější, než ten reálný a když nejste v tomto fiktivním, tak vlastně nejste vůbec. A tak se snažíme, seč můžeme, abychom byli v těch obou světech a někdy nám nezbývá čas ani na jeden.Těším se na setkání "naživo" v Kostelci, připomeň se, prosím. Ještě jednou hodně zdraví :-) a pozdrav i pro Jáju, vnučky a jejich rodiče.