Vaše vzkazy

 
 
Hedvika Čapková (02.08.2019 - 08:31)

Dobrý den,Vaše včerejší představení na Akdemických týdnech bylo nezapomenutelné i když jsme nezmokli =) moc děkujeme za krásný zážitek a těšíme se na Vás v Telči.Čapkovi

 
Iva Hejná (25.07.2019 - 18:18)

Moji milí, kde budete spát mezi Dvorem Králové a Přeloučí?

 
Lucie Masaříková (05.07.2019 - 22:30)

Dobrý den,
měli jsme tu čest, zažít vaše představení na Loutkovém festivalu v Chrudimi a bylo to pro mně velice zábavné, poučné, okouzlující a nezapomenutelné setkání. Děkuji vám za vaše vystoupení, vaše divadlo je obdivuhodné.

 
Lucie Ťokanová (29.06.2019 - 22:04)

Váš dnešní Bajaja v Novém Městě nad Metují bylo pro nás (mluvím i za ostatní členy rodiny) neskutečným zážitkem. Jste neuvěřitelný člověk. Bavili jsme se všichni od začátku do konce a ještě nyní mám na tváři úsměv, když si na Vás a Vaše představení vzpomenu... A být součástí bylo úplně super - se sestrou Vám děkujeme za nezapomenutelný zážitek (bubnování) :-). Doufám, že se nám podaří navštívit nějaké další Vaše představení. Přeji Vám, ať ještě dlouho rozdáváte radost ostatním lidem.

 
Petra Viktorová (25.06.2019 - 22:45)

Dobrý den, již jsem s Vámi po představení mluvila, ale ráda bych se ještě jednou vyjádřila, dnešní Bajaja a spojení s Boží láskou je úžasné jak dokážete vyjádřit evangelium a vlastně úplně hravým a spontánním podáním ????.
Viděla jsem Vás asi v mých 15 letech, teď mi bude 38 let a znovu mě to báječně pobavilo a potěšilo. O to větší radost pro mně je, že tam se mnou mohla být dcerka 4,5 roku, které se představení také libilo. Ať se Vám daří a stále můžete přinášet Vaše neobyčené umění a hlavně opravdovost, se kterou vystupujete ????
Věřím, že se podaří, abych Vaše představení viděla dřive, než za dalších 20 let ????????????.