Vaše vzkazy

 
 
Martin Hais (02.06.2023 - 10:19)

Vážený Víťo Marčíku,
opět jsem mohl s mojí dcerou Madlou navštívit Vaše vystoupení v rámci noci muzeí. Již před šesti léty jsem vzal Madlu na Vaše vystoupení v Ratměřicích na zámku a tajně doufal, že to vydrží alespoň dvacet minut. V té době jakákoliv aktivita delší než deset minut byla pro ni nemožná. O ona na Vás koukala s otevřenou pusou celou hodinu a ani se nepohnula. Před několika lety jste ji vzal i k sobě na pódium s několika dětmi a ona byla blahem bez sebe. A pořád to tak je. Rádi chodíme i na pohádky, které jsme už viděli. Přiznám se, že jsem vždycky nějak na měkko během představení i nějakou dobu po něm… Moc děkuji ze srdce, přeji pevné zdraví a hodně sil pro další nádherná vystoupení… Martin

 
Marta, Jana, malý Jonášek (1 rok) a stařešina rodu Ondra(80 let) (12.04.2023 - 10:39)

Děkujeme za speciálně zvláštní čas ve Fulneku v Muzeu Komenského při hře Moravské pašije, za hravost a přirozenost zvěstování podstatných věcí pro výbavu do života.

 
Martin (11.04.2023 - 20:24)

Díky za možnost být součástí letošního Hrkání.

 
Ivana Cenefelsová (28.03.2023 - 17:22)

Děkujeme za možnost nahlédnout a proniknout do tak úžasného příběhu jako je Malý princ. Ani špendlík by jste neslyšeli, tak diváci vstřebávali podání Víti Marčíka ml. Děkujeme, bude nám ctí se znovu setkat.

 
Šárka Kuligová s Natálkou (13.01.2023 - 07:56)

Milí Marčíkovi a Jacku, ještě jednou moc a moc děkujeme za včerejší krásné Setkání před Betlémem s Vámi a v Ostravě a v TV Noe. :-) Už dávno si o Vás myslím, že jste Boží a úžasní, netušila jsem, že to může ještě zesílit - a jo, po včerejšku Vás milujeme zas o kus víc. P.S.: Nemohla jsem usnout, pořád jste se mi odvíjeli v hlavě. Tak jsem to zkusila... uklidnit se, poslouchat tmu a Pána Boha... A pak už jenom zvonil budík a bylo ráno! Funguje to. :-) Požehnané dny celé Vaší rodině a všem, kteří s Vámi na tom společném divadelním díle pracují.