Vaše vzkazy

 
 
Pavli (17.12.2017 - 21:29)

Milý Víťo, moc děkuji za to, co děláte a jak to děláte! Energie, která z Vás vyzařuje je opravdu neskutečná.. Každé Vaše představení brečím - smíchy nebo dojetím.. Dneska při Setkání před Betlémem to byla ta druhá varianta a na konci jsem si nemohla přát nic víc, než objetí s Vámi.. Děkuji! Přeji Vám a všem Vašim blízkým klidné Vánoce plné lásky a těším se na další setkání s Vámi..

 
Vlaďka (16.12.2017 - 17:55)

Milý Víťo a ostatní, děkuji za dnešní představení Setkání před Betlémem. Bylo to milé zastavení se v předvánočním shonu a opět jste mě nezklamali. Přeji Vám i celé Vaší početné rodiné krásné Vánoce plné klidu, pohody a lásky.

 
Eva a Pavel (11.12.2017 - 08:49)

Děkujeme :)), bi/ylo nám s Vámi krásně ♥...

 
Víťa Marčík (23.11.2017 - 11:48)

Omlouvám se, že neodpovídám každému zvlášť. Děkuji za čas,který jste si udělali, když jste přišli na představení a potom ještě napsali. Díky ........V tomto čase zvláštně,krásně smutném,plném očekávání přichází brzy tma.Včera jsem už v 17,00 hodin viděl hvězdy.Byly tak blízko a přitom daleko...Díky,ale to už né vám.

 
Monika Nováková (14.11.2017 - 09:27)

Mily pane Marciku!
Chtela bych vam podekovat za Vasi Holcicku, ktera se jeste nenarodila, kterou jste hral ted v nedeli 12.11.2017 u Husitu, kde jsem s detma 6 a 10 let byla. Moc me mrzelo, ze jste byl z toho detskeho neklidu tak uprimne nestastny. Hranice hluku byla opravdu vysoka a muselo se vam tezko hrat a soustredit. Me to mrzelo kvuli vasemu nasazeni, casu.....Ty deti byly moc male, ale verim, ze nemluvim jen za sebe, me se vase predstaveni moc dotklo, bylo to krasne vypraveni o tom jak nadejne videt smrt, umirani a to uzasne, co nas po smrti ceka..... zvlast kdyz clovek uz tu zkusenost ma.
Za me a moje deti moc dekuji !!!!!!!

(Ta pani, co se bala, ze ji vyvolate..). S uprimnym pozdravem a diky
Monika Novakova z Brna