Vaše vzkazy
Ten konec je chybička, měl tam být smajlík s pozdravem :)
Ahoj Víťo,
přeji krásnou neděli Tobě i všem kolem. A těším se na úterý na setkání s Tebou a Davidovy písně v Praze ????♀️
Já taky děkuji, a těším se na setkání i když vás nepoznám :-)
Děkuji moc za odpověď, i když je mi z ní smutno. Ale respektuji to. Aspoň si Vás příští rok budeme víc vážit... Kéž Pán žehná Vám a celé Vaší rodině, taky všemu co děláte a všem, komu přinášíte svůj moudrý a laskavý humor, radost a naději. :-)))
Moc se omlouvám, ale nebudu.
Konference je úžasná a já netvořím nové pohádky. O vážné a večerní představení není zájem, protože programu duchovního je až až :-) Pohádky bych hrál pořád dokola každý rok stejné. Tak jsme se dohodli, že bude lepší, když budu hrát každý třetí rok.
Taky pořád stejné, ale děti rostou a dospělí stárnou a zapomínají :-) Těším se na příští rok, bude-li Pán chtít tak budu hrát, zpívat a také tančit.. AŤ VÁM BŮH ŽEHNÁ.