Vaše vzkazy

 
 
Dáša (26.04.2026 - 10:03)

Ten konec je chybička, měl tam být smajlík s pozdravem :)

 
Dáša (26.04.2026 - 09:59)

Ahoj Víťo,
přeji krásnou neděli Tobě i všem kolem. A těším se na úterý na setkání s Tebou a Davidovy písně v Praze ????‍♀️

 
Víťa (25.04.2026 - 10:35)

Já taky děkuji, a těším se na setkání i když vás nepoznám :-)

 
Michaela Kocháňová (24.04.2026 - 14:24)

Děkuji moc za odpověď, i když je mi z ní smutno. Ale respektuji to. Aspoň si Vás příští rok budeme víc vážit... Kéž Pán žehná Vám a celé Vaší rodině, taky všemu co děláte a všem, komu přinášíte svůj moudrý a laskavý humor, radost a naději. :-)))

 
Víťa (23.04.2026 - 17:17)

Moc se omlouvám, ale nebudu.
Konference je úžasná a já netvořím nové pohádky. O vážné a večerní představení není zájem, protože programu duchovního je až až :-) Pohádky bych hrál pořád dokola každý rok stejné. Tak jsme se dohodli, že bude lepší, když budu hrát každý třetí rok.
Taky pořád stejné, ale děti rostou a dospělí stárnou a zapomínají :-) Těším se na příští rok, bude-li Pán chtít tak budu hrát, zpívat a také tančit.. AŤ VÁM BŮH ŽEHNÁ.