Vaše vzkazy

 
 
Martin Hais (06.11.2017 - 23:32)

Vážený pane Víťo Marčíku, vážená celá rodino Marčíků!

už léta mi kamarádi říkají ať jdu na Vaše představení a mě to nikdy nevyšlo až konečně o minulém víkendu na zámku v Ratměřicích. Byl jsem tam s dvouapůlletou dcerou, která představení sledovala se zatajeným dechem. A pak povídala, že se  jí to moc líbilo (a to ona nikdy nepoužívá žádné fráze ze slušnosti). Já jsem byl tak mile překvapen a tak na měkko, že jsem skoro nebyl schopen slova (také nemám ve zvyku užívat zdvořilostních frází). Přišlo mi úplně geniální, jak dokážete vtáhnout do děje malé i velké, k tomu s velkou mírou srdečnosti. Trochu mi to připomnělo i Sklepové divadlo již nežijícího R. Vašinky (také kdysi jezdili i v létě po jarmarcích...). Samozřejmě nelze opomenout Vašeho výborného syna, se kterým se skvěle doplňujete.
Moc děkuji za tento zážitek, děláte skvělou a důležitou práci!
Hodně sil, pevné zdraví celé Vaší rodině a fajn publikum!

Martin Hais

 
rejcka (06.11.2017 - 10:26)

Krásný zážitek z divadelního představení v Neveklově 5.11. 2017. Velký obdiv a poklona

 
Kačka ze Sovince (25.10.2017 - 17:09)

Víťo, překrásná slova o pouti do Santiaga...zase si mě dojal.. Ať se stále daří!!!

 
Radka Zavadilová (02.09.2017 - 10:41)

Pěkný den!
Před mnohými léty jsem viděla Setkání před Betlémem v Kobylisích, v divadle K. Hackera a nadchla se! Bylo by možné, abyste přijeli do naší soukromé školy ve Škvorci u Úval s tímto kusem, někdy v čase adventu?
Děkuji Radka Zavadilová

 
Dagmar Daníčková (12.08.2017 - 20:48)

Přeji krásný dobrý večer. Dnes jsme se vydali na výlet do Ostré a shlédli vaše představení Bajaja. Moc a moc bych Vám chtěla poděkovat za to, co děláte. Tak úžasnou věc jsem dlouho neviděla. Měla jsem oči plné slz smíchu a dojetí. Zanechal jste ve mne krásný pocit, že to s naším světem nebude ještě tak zlé, když existují lidé jako vy. Přeji Vám krásný zbytek léta a ještě jednou díky za ten nádherný pocit, který ještě nyní mám - díky vašemu představení