Vaše vzkazy

 
 
Víťa (06.10.2025 - 21:19)

Měl jsem strach, pro tolik malých dětí jsem LABYRINT už dlouho nehrál.
Byly skvělé. Díky BOHU, díky dětem, díky vám.
Ahoj, vzpomínám. Víťa

 
Rodinka (04.10.2025 - 21:05)

Milý Víťo, děkujeme za úžasný prožitek představení Labyrint světa, který jsi nám dnes přinesl v ev. kostele v Libčicích.
Bylo to milé, kouzelné a hluboké. Natolik poutavé a úžasně podané, že i malé děti zůstali v němém úžasu a tichosti.

 
Víťa (29.09.2025 - 14:30)

Taky moc děkuji a těším se.

 
Královská rodinka ;-) (26.09.2025 - 11:09)

Děkujeme Víťo za třídenní setkání během Třebovického koláče. Za tvé svědectví "pravého Božího děcka" nejen během skvělých představení. Těšíme se na nějaké další setkání.

 
Víťa (24.09.2025 - 21:48)

Děkuji Jirko, hrálo se mi krásně i když někdy to bylo pro diváka i mě náročné.
To k vůli zvuku.
Tak to na festivalech chodí. Akce to byla úžasná a mě osobně se dotýkalo to propojení diváků i pořadatelů i učinkujících. Jako by jsme se všichni znali.
Nedovedu to popsat. Bylo mi tam krásně.
Mějte se Víťa