Vaše vzkazy

 
 
Áda (23.12.2020 - 17:19)

Milý Víťo,

připojuju se k p. Renče. Víc se neodvažuji psát ...

Krásné a požehnané Vánoce Tobě , Tvé rodině a Tvým milým.
Myslí na Vás Eva, Áda, Jana a Jan

 
Renča (12.12.2020 - 23:15)

Drazí komedianti Boží, pane Víťo Marčíku,
dívala jsem se v pátek na TV NOE, kde jste byl v diskusi u kulatého stolu. Celé to bylo pěkné, přesto mě tak nějak zasáhla část, kdy jste se zamýšlel, zda nenastal pro Vás čas změny a ukončení divadelnictví. Musím říci, že to ve mě vyvolalo nečekanou paniku. Poprvé jsem viděla Vaše představení Robinson Crusoe na křesťanském táboře ve Slezsku někdy před více než 20 lety jako puberťačka, a byla jsem fascinována. Pak několikrát, naposledy asi na UNITED ve Vsetíně loni či předloni už jako ženská středního věku :) . Ta fascinace, radost v duši, a hlava plná myšlenek byla vždycky stejná. Chápu Vaše přemýšlení, přesto mi je z té představy, že by Víťa Marčík už nehrál, nějak smutno. Proto Vám chci napsat, že na Vás a Vaši činnost myslím, držím palce, přeji moudrost ve Vašem rozhodování a trochu sobecky doufám, že najdete důvod a smysl (i prachy - zveřejněte č.ú pro dary?!), proč pokračovat. Přeji dny plné adventu, Pán s Vámi, Renča

 
Anna (05.10.2020 - 20:45)

Zdravim s vdecností za nabádání k Životu!
Chci se zeptat, jestli také někdy hrajete v Brně?

 
Pavlína (06.09.2020 - 16:32)

Ahoj Víťo,
děkuji Ti velice za krásné představení divadelní hry Robinson na Malta Campu v Líchovech. Jsem milovnice divadla všeho druhu a moc se mi líbila ta interakce s publikem a hlavně zapojení našich vedoucích, které si na jevišti odzbrojil, že zapomněli, co mají dělat. Smála jsem se celou dobu. Doufám, že se České maltézské mládeži předvedeš i příští rok. :) S vřelým pozdravem Pája z Prahy.

 
Dana (27.07.2020 - 16:46)

Dobrý den. Chtěla bych Vám Víťo moc poděkovat za nádherný čas, který jsem díky Vám mohla včera strávit v Albrechtické kapli při sledování Vašeho představení Labyrint světa. Bravurní ztvárnění - nápadité kulisy, srozumitelné, poutavé i poučné monology. Skvělý herecký výkon nevyjímaje. Komenský by měl radost, ale vy jste ji včera zvládl ve velkém rozdávat i mezi lidi v lavicích. Nechyběl smích ani slzy, stejně jako v životě... Ještě jednou tisíceré díky a přeji mnoho Božího požehnání do další práce Vám i Vaší rodině.
"Plačka z první lavice" ????