Vaše vzkazy

 
 
Dana (27.07.2020 - 16:46)

Dobrý den. Chtěla bych Vám Víťo moc poděkovat za nádherný čas, který jsem díky Vám mohla včera strávit v Albrechtické kapli při sledování Vašeho představení Labyrint světa. Bravurní ztvárnění - nápadité kulisy, srozumitelné, poutavé i poučné monology. Skvělý herecký výkon nevyjímaje. Komenský by měl radost, ale vy jste ji včera zvládl ve velkém rozdávat i mezi lidi v lavicích. Nechyběl smích ani slzy, stejně jako v životě... Ještě jednou tisíceré díky a přeji mnoho Božího požehnání do další práce Vám i Vaší rodině.
"Plačka z první lavice" ????

 
irena.zarubova@muzeumnj.cz (27.07.2020 - 14:54)

Dobrý den pane Marčíku,
pěkně zdravím a přeji krásné pokračování léta 2020.
V září r. 2018 jste nám knihovníkům prezentoval v Písku za nádherné atmosféry na ostrově svůj Labyrint světa Jana Amose Komenského. Naprosto mě to to nadchlo s tím, že bych Vás ráda k nám letos na podzim pozvala. Mám skoro hotovou výstavu "Pouť JAK životem, Moravou, Čechami a Evropou" 1592 - 1670. Bude doplněno zajímavostmi z jeho života, skeny apod. Doplněno údaji J. E. Wocela, který jako první Čech navštívil v Naardenu jeho hrob v 1. pol. 19. st. Prosím - koukla jsem na program Vašeho divadla. Naši výstavu zahájíme 22. 9. úterý - nebo 24. 9. čtvrtek 2020 v kamenné síni Žerotínského Zámku v Novém Jičíně. Rozsahem bude nevelká, ale plná zajímavých informací. Prosím - nemáte náhodou volné okénko v tyto dny? Sdělím obratem přesné datum, byl byste ozdobou vernisáže. Když Vám to nevyjde 22. 9. nebo 24. 9. 020, můžete nás navštívit i v době pozdější, říjen, listopad. Budeme moc rádi. Koncippovali bychom Vaše vystoupení pak jako "edukační program". AŤ TĚM MLADÝM přiblížíme génia Komenského trošku jinak. Poslala bych Vám libreto výstavy. Prosím, sdělte Vaše finanční podmínky a Váš možný volný termín. Věřte, že na severovýchodě Moravy, tady poblíž Fulneku, potřebujeme Vašeho laskavého pořadu jako soli! V dokonalé úctě, s pozdravením a přáním všeho dobrého a zdravíčka Vám a Vašim blízkým - Irena Zárubová, odborná knihovna Muzea Novojičínska, Žerotínský zámek v Novém Jičíně ( ...nedaleko od Rožnova...). Můj mobil: 604 310 473

 
Mirek (27.07.2020 - 00:05)

Dnešní představení v albrechtické kapli u Lanškrouna bylo kouzelné. Díky za to, že jsme si Víťo při mši svaté vzadu v kostele mohli podat ruku při pozdravení pokoje, ale především díky za to, že tu pomyslnou ruku jsi mohl podat všem při vlastním představení Labyrint světa a ráj srdce. Krásné, milé, okouzlující ... Díky!

 
Zuzana (17.07.2020 - 11:20)

Včera večer ve Stromovce byl Robinson Crusoe zábavný, milý a vzpomínky na Honzu Bornu dojemné. A povídání o řádu a svobodě povznášející - díky za fajnový zážitek umocněný, že obě ho ocenily i obě dospívající dcery - a to je co říct :)

 
Pěva a Libor Vyšohlídovi (14.06.2020 - 07:52)

Přejeme krásný den.
Včera jsme se minuli na pláži ve Frymburku a dost nás to mrzí. Snad se nám naskytne v dohledné době nějaká jiná příležitost. Těšíme se.