Vaše vzkazy

 
 
Hedvika Čapková (24.12.2018 - 16:14)

Dobrý den,Labyrint světa ve Vašem podání byl nádherný zážitek a zanechal v nás hluboký dojem. Představení bylo v srpnu v Hronově,píši sice až po čtyřech měsících,(netrávím u počítače moc času)ale musím napsat VELKÝ DÍK,bylo to krásné,poučné a hluboké.Říkám si,jestli jsou ti lidé pořád stejní,že i J.A.Komenský má po tolika letech co říci.Mějte se všichni moc hezky,s manželem přejeme pokojné Vánoce,plné pohody a radosti.V novém roce hlavně pevné zdraví a ať Vám to pořád tak báječně hraje.Přejí a někdy na viděnou se těší Čapkovi

 
Ladislav Vadura (21.10.2018 - 23:01)

Díky za krásné odpoledne. Vybrali jsme Vaše představení Tři zlaté vlasy děda Vševěda pro vnučku, ale moc jsme se bavili i my. Bylo to prostě boží! Už se těšíme na Labyrint světa ve Strážnici. Můžu se zeptat, kde přesně a v kolik hodin představení bude? Děkuji.

 
Eva (22.10.2018 - 11:16)

Dobrý den, děkujeme moc za milá slova. Musím se Vám omluvit. Představení ve Strážnici se nekoná. Kalendář jsem doplňovala před několika týdny a o zrušení představení jsem ještě nevěděla. A zapomněla jsem to stáhnout z kalendáře. Ale věřím, že bude příležitost v Brně nebo v okolí Labyrint uvést. Možná někdy na jaře 2019. Děkuji Vám za pochopení a přeji vše dobré, Eva Marčíková

 
eva brno (21.10.2018 - 18:23)

děkuji za krásné provedení 3 vlasy děda vševěda, byla jsem s 2 klukama autistama s mentálním postižením a hodinu jste udrželi v pozornosti Honzíka, který jinak pořád mluví ve svým světě. vaše představení vnímal a nemluvil....at Vám Pán žehná!!!

 
Víťa (22.10.2018 - 11:23)

Děkujeme, jsme moc rádi. Hrálo se nám krásně. Pozdravujte kluky a požehnané dny, Víťa

 
Vlaďka (19.10.2018 - 21:21)

Děkuji za další kásné představení dnes v Radotíně. Je pro nás radost Vás vidět, slyšet a užít si úplně sváteční okamžiky. Je z Vás cítit na sto honů, že jste rád na světě a to mi prostě dobíjí baterky. Ať jste zdráv a dlouho Vám to hraje.

 
Víťa (22.10.2018 - 11:29)

Děkuji. To si pište, že jsem tu rád! Mějte se krásně! Na viděnou Víťa

 
Viťa Marčík (20.09.2018 - 12:51)

Díky všem, za vzkazy a osobní setkání. A také se omlouvám všem na které jsem zapoměl. Letošní léto bylo horké, rychlé, rozježděné, ale krásné. Už je podzim a jestli mi měkdo řekne, že ještě ne. Tak já mu odpovím : " Já už ho cítím několik let." Máme starou zahradu a sbíráme,sušíme, pečeme, vaříme, uskladňujeme, nakládáme.Sklízíme to co jsme nezasadili. Užíváme si a jsem za to vděčný.
Díky, že můžeme hrát. A vůbec být na tomto světě. Díky za úžasnou rodinu. Díky, že jsem tě mohl BOŽE poznat. A díky za přátelé a sousedy. A hodně kvasu co jsme posbírali. Díky, díky ,dík. To jsem dneska nějak pateticko melanchlický a veřejně! Jsem chycen v síti na této síti. Jo kvas je velmi důležitý!!!! Ale čas ukáže co z něho bude. Snad to nebyla zbytečná práce BOŽE.