Vaše vzkazy

 
 
VÍŤA MARČÍK (05.02.2019 - 10:53)

Krásný den, co já vím, tak máme hrát na ZNOJEMSKÝCH SLAVNOSTECH 11. -12.9.2020. Možná to bude dřív, ale BŮH VÍ.
Mějte se a úžívejte si. Teď jsou tak nádherné dny. Zrovna dnes je u nás v zahradě tolik sněhu a do toho svítí sluníčko. Mě bolí záda, nemůžu se moc hýbat, ale přesto cítím takovou radost . Chtěl bych jít ven, ale nejde to a tak se cítím jako malý kluk, který musí být za trest doma. Jestli jste zdraví, tak běžte ven a užijte si zimu dokud to jde.
Tedy jestli u vás ve ZNOJMĚ neprší. Ale voda je taky potřeba.

 
Martin (04.02.2019 - 20:53)

Dobrý večer chtěl jsem se zeptat budete-li v nejbliši době hrát ve Znojmě,byli jsme se na Vás s dětmi podívat na Vinobraní a pohádka o Šípkové Růžence byla ve Vašem podání moc pěkná.Děkuji za odpověd.

 
Hedvika Čapková (24.12.2018 - 16:14)

Dobrý den,Labyrint světa ve Vašem podání byl nádherný zážitek a zanechal v nás hluboký dojem. Představení bylo v srpnu v Hronově,píši sice až po čtyřech měsících,(netrávím u počítače moc času)ale musím napsat VELKÝ DÍK,bylo to krásné,poučné a hluboké.Říkám si,jestli jsou ti lidé pořád stejní,že i J.A.Komenský má po tolika letech co říci.Mějte se všichni moc hezky,s manželem přejeme pokojné Vánoce,plné pohody a radosti.V novém roce hlavně pevné zdraví a ať Vám to pořád tak báječně hraje.Přejí a někdy na viděnou se těší Čapkovi

 
Ladislav Vadura (21.10.2018 - 23:01)

Díky za krásné odpoledne. Vybrali jsme Vaše představení Tři zlaté vlasy děda Vševěda pro vnučku, ale moc jsme se bavili i my. Bylo to prostě boží! Už se těšíme na Labyrint světa ve Strážnici. Můžu se zeptat, kde přesně a v kolik hodin představení bude? Děkuji.

 
Eva (22.10.2018 - 11:16)

Dobrý den, děkujeme moc za milá slova. Musím se Vám omluvit. Představení ve Strážnici se nekoná. Kalendář jsem doplňovala před několika týdny a o zrušení představení jsem ještě nevěděla. A zapomněla jsem to stáhnout z kalendáře. Ale věřím, že bude příležitost v Brně nebo v okolí Labyrint uvést. Možná někdy na jaře 2019. Děkuji Vám za pochopení a přeji vše dobré, Eva Marčíková

 
eva brno (21.10.2018 - 18:23)

děkuji za krásné provedení 3 vlasy děda vševěda, byla jsem s 2 klukama autistama s mentálním postižením a hodinu jste udrželi v pozornosti Honzíka, který jinak pořád mluví ve svým světě. vaše představení vnímal a nemluvil....at Vám Pán žehná!!!

 
Víťa (22.10.2018 - 11:23)

Děkujeme, jsme moc rádi. Hrálo se nám krásně. Pozdravujte kluky a požehnané dny, Víťa