Vaše vzkazy

 
 
Jiří Musil (18.03.2018 - 14:07)

Dobrý den,
moc díky za včerejší vystoupení Mystérium světla v Písku. Teď se o tom zrovna bavíme u rodinného oběda s babičkou a maminkou a všem se nám to moc líbilo. Doufám, že se v Písku zase brzo ukážete. Váš přístup k divadlu ve stylu "srdce na dlani" je ve velmi osvěžující a jsem za Vás moc vděčný. Bůh vám žehnej ve Vaší službě.

S úctou
Jiří Musil

 
Jirka Půlpán (18.02.2018 - 19:23)

Ahoj Víťo,
těšil jsem se, že tě zase po dlouhé době uvidím, měli jsme lístky do Trutnova, kam rádi jezdíme. Bohužel jsem včera skončil v nemocnici se zablokovanymi zády, ale vnučky jely s rodiči a náramnė si to užily. Já jsem si prohlížel fotky z Camino, už po nėkolikáte, láká nás to s manželkou, ale máme staré matky a nemůžeme je tak dlouho nechat samotné. Také jsem sjel všechna tvoje představení, jen "Holčičku,která se ještě nenarodila" a kterou mám nejraději, nemůžu, protože by si tady všichni řekli, co ten dědek brečí. Děkuji osudu, že jsem tě potkal, děkuji za všechny, kterým přinášíš radost a doufám, že se sejdeme v Červeném Kostelci na Mysteriu světla.
Zdraví Jirka a Jája z Pardubic

 
Víťa (19.02.2018 - 20:34)

Krásný večer a nejenom tento. Doufám, že Tě už záda nebolí a že jsi doma. Já se včera v noci vrátil z Trutnova a dnes jsme zkoušeli Mysterium světla a tak až teď večer odpovídám. Jsem nemožný, nechce se mi přes počítače komunikovat, i když vím, že dnes je to běžné a nutné.Tento imaginární, paralelní svět je někdy skutečnější, než ten reálný a když nejste v tomto fiktivním, tak vlastně nejste vůbec. A tak se snažíme, seč můžeme, abychom byli v těch obou světech a někdy nám nezbývá čas ani na jeden.Těším se na setkání "naživo" v Kostelci, připomeň se, prosím. Ještě jednou hodně zdraví :-) a pozdrav i pro Jáju, vnučky a jejich rodiče.

 
Dáša, Terezka,Jarda (15.02.2018 - 08:56)

Dobrý den pane Marčík. Už se nám moc stýská po vašem vystoupení a po vašem našem setkání.. Vy dáváte takový klid a pohodu do duše.. Říká se že osud si píše každý sám.. a osud máme předepsaný.. tak by se tyto 2 věci měli spojit a snad nás to brzy zavede na stejnou cestu.. s pozdravem sousedi od Rýgrů. :-)))

 
Víťa (19.02.2018 - 20:52)

Ahojte, moc mě potěšil váš vzkaz. Taky se těším na "naše vaše setkání" u vás. Budeme, doufám, u Rýgrů 30.6.2018. A potom, třeba v neděli si dáme společný čaj. Mějte se nádherně a mějte se rádi . Víťa a Eva a Jarda a Terezka a ...nevím, kdo ještě z naší rodiny přijede. ...s pozdravem kamarádi od Rygrů.

 
Pavli (17.12.2017 - 21:29)

Milý Víťo, moc děkuji za to, co děláte a jak to děláte! Energie, která z Vás vyzařuje je opravdu neskutečná.. Každé Vaše představení brečím - smíchy nebo dojetím.. Dneska při Setkání před Betlémem to byla ta druhá varianta a na konci jsem si nemohla přát nic víc, než objetí s Vámi.. Děkuji! Přeji Vám a všem Vašim blízkým klidné Vánoce plné lásky a těším se na další setkání s Vámi..

 
Víťa (19.02.2018 - 21:01)

Milá Pavli, děkuji Vám za milá slova a moc se omlouvám, že odpovídám až teď.
Trvá mi to, než se dostanu k odpovědi....asi se opakuji, ale bez Vás, bez diváků, bychom nic nezmohli. Děkujeme. Krásné dny!

 
Vlaďka (16.12.2017 - 17:55)

Milý Víťo a ostatní, děkuji za dnešní představení Setkání před Betlémem. Bylo to milé zastavení se v předvánočním shonu a opět jste mě nezklamali. Přeji Vám i celé Vaší početné rodiné krásné Vánoce plné klidu, pohody a lásky.

 
Víťa (19.02.2018 - 21:07)

Vlaďko, moc Vám děkuji za přání a těším se moc na další setkání :-). Omlouvám se, že tak pozdě, přeji Vám a Vašim blízkým krásné, pokojné dny.