Vaše vzkazy

 
 
Eva a Pavel (11.12.2017 - 08:49)

Děkujeme :)), bi/ylo nám s Vámi krásně ♥...

 
Víťa (19.02.2018 - 21:16)

Evi a Pavle, děkuji, milá vzpomínka na dobu předvánoční na návštěvě u vás teď v době předvelikonoční :-). Mějte se krásně, pozdě ale přece :-)

 
Víťa Marčík (23.11.2017 - 11:48)

Omlouvám se, že neodpovídám každému zvlášť. Děkuji za čas,který jste si udělali, když jste přišli na představení a potom ještě napsali. Díky ........V tomto čase zvláštně,krásně smutném,plném očekávání přichází brzy tma.Včera jsem už v 17,00 hodin viděl hvězdy.Byly tak blízko a přitom daleko...Díky,ale to už né vám.

 
Monika Nováková (14.11.2017 - 09:27)

Mily pane Marciku!
Chtela bych vam podekovat za Vasi Holcicku, ktera se jeste nenarodila, kterou jste hral ted v nedeli 12.11.2017 u Husitu, kde jsem s detma 6 a 10 let byla. Moc me mrzelo, ze jste byl z toho detskeho neklidu tak uprimne nestastny. Hranice hluku byla opravdu vysoka a muselo se vam tezko hrat a soustredit. Me to mrzelo kvuli vasemu nasazeni, casu.....Ty deti byly moc male, ale verim, ze nemluvim jen za sebe, me se vase predstaveni moc dotklo, bylo to krasne vypraveni o tom jak nadejne videt smrt, umirani a to uzasne, co nas po smrti ceka..... zvlast kdyz clovek uz tu zkusenost ma.
Za me a moje deti moc dekuji !!!!!!!

(Ta pani, co se bala, ze ji vyvolate..). S uprimnym pozdravem a diky
Monika Novakova z Brna

 
Martin Hais (06.11.2017 - 23:32)

Vážený pane Víťo Marčíku, vážená celá rodino Marčíků!

už léta mi kamarádi říkají ať jdu na Vaše představení a mě to nikdy nevyšlo až konečně o minulém víkendu na zámku v Ratměřicích. Byl jsem tam s dvouapůlletou dcerou, která představení sledovala se zatajeným dechem. A pak povídala, že se  jí to moc líbilo (a to ona nikdy nepoužívá žádné fráze ze slušnosti). Já jsem byl tak mile překvapen a tak na měkko, že jsem skoro nebyl schopen slova (také nemám ve zvyku užívat zdvořilostních frází). Přišlo mi úplně geniální, jak dokážete vtáhnout do děje malé i velké, k tomu s velkou mírou srdečnosti. Trochu mi to připomnělo i Sklepové divadlo již nežijícího R. Vašinky (také kdysi jezdili i v létě po jarmarcích...). Samozřejmě nelze opomenout Vašeho výborného syna, se kterým se skvěle doplňujete.
Moc děkuji za tento zážitek, děláte skvělou a důležitou práci!
Hodně sil, pevné zdraví celé Vaší rodině a fajn publikum!

Martin Hais

 
rejcka (06.11.2017 - 10:26)

Krásný zážitek z divadelního představení v Neveklově 5.11. 2017. Velký obdiv a poklona