Vaše vzkazy

 
 
Vlaďka (19.10.2018 - 21:21)

Děkuji za další kásné představení dnes v Radotíně. Je pro nás radost Vás vidět, slyšet a užít si úplně sváteční okamžiky. Je z Vás cítit na sto honů, že jste rád na světě a to mi prostě dobíjí baterky. Ať jste zdráv a dlouho Vám to hraje.

 
Víťa (22.10.2018 - 11:29)

Děkuji. To si pište, že jsem tu rád! Mějte se krásně! Na viděnou Víťa

 
Viťa Marčík (20.09.2018 - 12:51)

Díky všem, za vzkazy a osobní setkání. A také se omlouvám všem na které jsem zapoměl. Letošní léto bylo horké, rychlé, rozježděné, ale krásné. Už je podzim a jestli mi měkdo řekne, že ještě ne. Tak já mu odpovím : " Já už ho cítím několik let." Máme starou zahradu a sbíráme,sušíme, pečeme, vaříme, uskladňujeme, nakládáme.Sklízíme to co jsme nezasadili. Užíváme si a jsem za to vděčný.
Díky, že můžeme hrát. A vůbec být na tomto světě. Díky za úžasnou rodinu. Díky, že jsem tě mohl BOŽE poznat. A díky za přátelé a sousedy. A hodně kvasu co jsme posbírali. Díky, díky ,dík. To jsem dneska nějak pateticko melanchlický a veřejně! Jsem chycen v síti na této síti. Jo kvas je velmi důležitý!!!! Ale čas ukáže co z něho bude. Snad to nebyla zbytečná práce BOŽE.

 
Markéta (17.09.2018 - 10:15)

Jste úžasný... Nejlepší co jsem kdy viděla!

 
Jiří Homola (09.09.2018 - 12:13)

Chci srdečně poděkovat za včerejší "narozeninové" představení. Skutečná oslavenkyně byla v divadle sic jen jedna, ovšem obdarováni jsme byli všichni. Tento dar jsem opatrně uložil v sobě a těším se na okamžiky, kdy si ho tam uvnitř, já a můj beránek, budeme v lásce užívat.
Díky, Víťo, díky že jsem Vás mohl opět spatřit, rukou si s Vámi potřást a pár (alespoň spěšných) slov s Vámi prohodit. Věřím, že v čase vánočním opět zavítáte na Křivoklát, abychom Vám s rodinou mohli být zase pár okamžiků nablízku. Mějte požehnané dny, J.

 
eliska.knoppová@seznam.cz (10.08.2018 - 09:42)

V červnu jste navštívili naši farnost v Liboci. Úžasné představení o Šípkové Růžence.
Domnívám se, že udržujete tradici divadla Matěje Kopeckého.
Věřím, že zítra se s Vaším divadélkem opět setkáme v Ostré. Vypravíme se za Vámi
s vnoučky, kteří žijí ve Francii.
Moc se těší Eliška Knoppová a spol.