Vaše vzkazy

 
 
honza (05.08.2017 - 07:23)

Zdravim vas chodim na vase vystoupeni na akademicke tydny kam jezdite kazde dva roky. Pred vcerejskem ve sneznem jste byl ve vynikajici forme vystoupeni bylo skvele a tak vam dekuji za hezky zazitek take dekuji za to ze do her vkladate hlubsi smysl aby se nad nekterymi vecmi clovek zamyslel. Preji vam pevne zdravi hodne elanu do dalsi umelecke cinosti. Honza

 
Zuzana (01.08.2017 - 14:57)

Dobrý den,
včera jsem vzala rodinu do Telče, hlavně kvůli vašemu představení. Byli jsme na pohádce i na večerním Labyrintu. Jste nám blízký svou otevřeností, upřímností a přemýšlivostí.
Manžel technik oceňuje kreativní a do posledního detailu promyšlenou scénu, já filozofický podtext každého vystoupení a děti legraci a spontánnost.
Včera jste zakončil představení známým indiánským moudrem: "Máme v sobě dva vlky, jednoho hodného, druhého zlého a je jen na nás, kterého krmíme." Přemýšlela jsem po cestě domů, že já bych ráda krmila a ochočila si i toho zlého. Poznala ho a porozuměla mu a pomohla mu najít cestu k sobě.
Když jsme jeli domů přes Pelhřimov, přeběhl nám přes cestu obrovský černý pes. Napadlo mě, že se někomu zaběhl a tak jsme ho chvíli následovali. Pořád před námi utíkal, ale pak se zastavil. Vystoupila jsem z auta a zavolala na něj. Přišel za mnou, podíval se mi do očí a pak odběhl a už jsme ho nenašli. Nebyl to žádný mazel, v očích měl strach, ale zároveň odvahu.
Děkuji vám Víťo, že v lidech probouzíte odvahu a dobrosrdečnost. Vaše vystoupení Labyrint světa a ráj srdce společně s tímto zážitkem ve mě dlouho zůstane.

 
Rodan, Veronika, Mia. (09.06.2017 - 22:43)

Pane Marčíku, chtěl jsem Vám jenom napsat, že dnes jsem viděl Vaše představení v Moravanech u Brna a to hru Robinson Crusoe. Nejsem zrovna člověk, který by divadlo vyhledával, ale to Vaše představení bylo fantastické. Bylo to něco úplně jiného a něco takového jsem ještě neviděl. Opravdu krásné. Moc jsme se nasmáli. Děkujeme.

 
Lenka Kořená (24.05.2017 - 20:40)

Milý pane Marčíku, několikrát jsem vás viděla hrát a moc se mi vaše divadlo líbí. Před pár dny jsem ze schránky vytáhla novou Effathu. Dnes ráno jsem v ní viděla pozvánku na vaše divadelně duchovní rekolekce. Celá natěšená jsem před chvilkou vlezla na vaše stránky, abych se dozvěděla, že motivační dopis měl být odeslán do 1.5. Tak je mi teď z toho smutno. Vím, věřím, že spíš došlo k nedorozumění, k nevypočítání data vydání či k něčemu podobnému, přesto je mi to líto. Jen jsem to potřebovala ventilovat. Asi podobných reakcí dostanete víc. Já se nezlobím, chápu, že se takové věci dějí. Přeju, aby se akce vydařila a povedlo se vybrat ty pravé lidi. Ať se vám daří.

 
Víťa (25.05.2017 - 10:51)

Milá Lenko,
tuto akci jsme avizovali již koncem února (tuším) na stránkách Víra.cz, na naše webovky jsme ji dali také už dříve i na naše FB stránky. Také jsme občas rozdávali letáčky a všelijak jinak jsme se snažili o propagaci. Effatha měla vyjít už dříve, ale došlo k technickým problémům, díky nimž se k Vám dostala později...
Z Vašeho vzkazu jsem pochopil, že máte o Školu bláznů zájem, pokud je tonu tak, napište nám e-mail, budeme rádi ;-). Krásné a požehnané dny....

 
Petr Burian (22.05.2017 - 00:05)

Pane Marčíku,
jste úžasný člověk, který chodí po světě, rozdává radost malým i velkým a učí je být lepšími a šťastnějšími!!!
Co může být víc?! Děkuji vám za to!

 
Víťa (22.05.2017 - 09:08)

PETŘE, MOC VÁM DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA VIDĚNOU S VÁMI I S VAŠÍ ŽENOU :-)