Vaše vzkazy

 
 
Základní škola Kaplická Český Krumlov - jsme praktická zš (03.12.2014 - 10:27)

Dobrý den,
jsme 6. třída a právě jsme se vrátili - nadšení - z divadla. Byli jsme na Vašem představení Setkání před Betlémem.
Bylo to moc hezké představení. Míra
Zpívali jste moc krásně. Katka
Nejlepší představení co jsem kdy viděla. Tereza
Bylo to moc hezké. Jana
Děkujeme za dárky. Petra
Byli jste skvělí. Štěpán
Mně se to moc líbilo. Martina
Představení se mi moc líbilo, hodně jsem se smála. Petra
Děkujeme za krásný adventní zážitek. Odcházeli jsme s úsměvy a potěšením v srdci. Andílek od Vás nám už visí nad tabulí. Děkujeme a těšíme se na další setkání. paní učitelka Eva Kašáková

 
Eva (03.12.2014 - 12:55)

Dobrý den, paní učitelko,
s představením Setkání před Betlémem jezdí naše divadlo až do 22.12., ale Vaši zprávu jsem jim předala. Mnohokrát děkují za Vaši krásnou reakci, moc je potěšila. Mám vyřídit, že Vám všichni přejí krásný Advent, Vám i celé Vaší třídě, mějte se krásně. Eva Marčíková

 
Jana (02.12.2014 - 21:16)

V Husově kapli je to v podstatě soukromá akce,nepustí vás tam a pokud se tam vypravíte,budete odtud vyhození a zklamaní.Nepomůže nabídka,že zaplatíte vstupné.Takže vůbec nedoporučuji a myslím si,že by toto představení ani nemělo být uvedeno v programu,vidíte,že tam je spousta volných míst,ale máte smůlu,nejste zvání.Tak se s nimi zkuste domluvit,tohle je zbytečná nepříjemnost a nikde jinde jsem takové rozčarování nezažila,když jsem chtěla jít na představení Víti Marčíka.Dostala jsem se i na školní představení,když měli místo,ale v Husově kapli opravdu žádný přátelský přístup nenajdete.Vždycky je to o lidech,které potkáte.A tam už mě nikdo neuvidí.

 
Eva (03.12.2014 - 12:42)

Dobrý den, paní Jano,
do kalendáře na našich stránkách se snažíme zapsat všechna představení i školní nebo soukromá. A také je označujeme, ale ne vždy je jasné, jak pořadatel svou akci organizuje. Všechna představení píšeme proto, aby ostatní pořadatelé měli přehled, kde hrajeme a které termíny jsou volné.
A jak píšete i Vy, některé maminky s dětmi to jdou zkusit i na takto označená představení. Pak už záleží na pořadateli, jak situaci vyřeší.
Přejeme Vám a Vaší rodině pokojný Advent

 
Daniela (02.12.2014 - 13:20)

Mily Vito,
chodime na Vase predstaveni "Setkani pred Betlemem" do divadla Karla Hackera uz tradicne nekolik let. A musim rict, ze nas vzdy vanocne naladi a uz si adventni cas bez Vaseho predstaveni nedokazeme predstavit. Kdyz jsem chtela zarezervovat listky, tak mi pani v pokladne rekla, ze uz nemaji zadne volne listek na zadne predstaveni.
Proto jsem se Vas chtela zeptat, jestli by neslo jeste jedno vecerni, ci odpoledni predstaveni prida?. Myslim si, ze by jste potesil i ostatni divaky, kteri byli stejne zklamani jako my, kdyz uz na ne letos listky nezbyly :-(
Predem Vam dekuji za odpoved a preji Vam krasne Vanoce.
Daniela Dankova

 
Eva (02.12.2014 - 17:02)

Dobrý den,
Víťa je už na cestách, ale Váš vzkaz jsem mu předala. Mám Vám předat tuto odpověď :
Milá Danielo, nemůžeme už přidat ani jedno představení. Důvod je prostý, začali jsme hrát 27. 11. a hrajeme až do 22. 12. a to většinou 2 až 3 představení denně. K tomu přidejte přejezdy (někdy i přes 400km). Za celou dobu, až do 20.12., se nám možná poštěstí (pokud bude vhodné počasí) jednou přespat i doma. Adventní "šňůra" je pro nás krásná, ale zároveň i hodně náročná, hlavně pro babičku.
Zkuste se podívat do našeho kalendáře, třeba zjistíte, že byste nás mohli vidět někde poblíž -
Křivoklát....
Omlouvám se, ale opravdu to už nejde.
Přeji Vám i Vaší rodině krásný Advent a snad se někde letos uvidíme. A když ne, tak třeba v roce 2015 ;-). Víťa

 
Eda a Hermína Lachmanovi (01.12.2014 - 22:20)

Milý Víťo, bylo to tak krásné, že náš oslavenec, kterému jsme koupili lístek na tvé představení, měl při odchodu z divadla slzy v očích. Přejeme požehnaný advent.
Eda a Hermína Lachmanovi

 
Eva (03.12.2014 - 12:27)

Drazí Lachmanovi,
Víťa je sice na cestách, ale Váš vzkaz jsem mu předala, moc děkuje a posílá pozdravy.
Mějte se krásně a i my Vám přejeme pokojný adventní čas, Eva a Víťa

 
Jana (19.11.2014 - 20:25)

Je to Husova kaple a nás tam nepustili,byla to soukromá akce,takže tehdy docela zklamání.Chtěli jsme zaplatit vstupné,ale v podstatě nás vyhodili.Třeba budete mít větší štěstí,je vám přáno.Lepší je asi Divadlo Karla Hackera..

 
Víťa (19.11.2014 - 21:45)

Ano je to Husova kaple, Praha 8 - Libeň, napsáno to je i v kalendáři. Tedy bez té Libně :-). My jsme ovšem na jejich stránkách zatím odkaz na naše představení nenašli. Také záleží na pořadateli, jak si akci uspořádá a jakým způsobem prodává vstupné. Toto my neovlivňujeme. U Karla Hackera jsou ještě volná místa v pátek 19. večer i v sobotu v 15 a v 17 hodin.
Mějte se krásně a pokojný Advent.